Prenses Manikür Deneyin

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Wonder Days
Prenses Manikür Deneyin oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek ojeleri seven kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyun eşliğinde çok iyi vakit geçirmesi

Prenses Manikür Deneyin oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek ojeleri seven kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyun eşliğinde çok iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Prenses Manikür Deneyin oyununda kızlarınız güzelliği dillere destan olan prenses Alice ile birlikte olacaklar. Alice son zamanlarda tırnaklarına hiç bakamamış ve tırnakları son derece bakımsız kalmış. Kızlarınız bu eğlenceli oyunda onun ellerine bakım yapacak ve onun ellerini gönüllerince diledikleri gibi  süsleyecekler.

İlk olarak oyunun menüsünde bulunan tırnak modellerinden istedikleri bir modeli seçip onun tırnaklarına uygulayacaklar. Sonra menüde bulunan rengarenk oje seçeneklerinden istediklerini seçip onun parmaklarına uygulayacaklar. Sonra da menüde bulunan birbirinden şık tırnak tasarımı modellerini inceleyerek onun için istediği bir tırnak tasarımı modelini seçip onun tırnaklarına uygulayarak son derece şık tırnaklara sahip olmasını sağlayacaklar. Son olarak da menüden onun için şık bir bilezik ve yüzük modeli seçerek onun gösterişli ellere kavuşmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Prenses Manikür Deneyin indir